ABC Targów

18 kwietnia to niezwykła data dla wszystkich, którzy poszukują możliwości zawodowych, chcą rozwijać swoją karierę lub zdobyć cenne doświadczenie. Wtedy to, w hali Expo w Łodzi, odbędą się Akademickie Targi Pracy – największe tego typu wydarzenie w Polsce, które przyciąga uwagę studentów i absolwentów z całego kraju.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem łódzkiej uczelni, to ta informacja jest dla Ciebie! Akademickie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania się z przedstawicielami renomowanych firm i instytucji, zapoznania się z ich ofertami pracy, staży oraz praktyk. To również szansa na zdobycie cennych kontaktów, które mogą otworzyć przed Tobą drzwi do wymarzonej kariery.

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o ATP:

  1. ATP 2024 odbędą się 18 kwietnia 2024 r. w godz. 10.00-16.00 w hali Expo-Łódź, mieszczącej się przy Al. Politechniki 4
  2. Lista wystawców Akademickich Targów Pracy 2024 będzie na bieżąco aktualizowana na stronie:  www.atp.lodz.pl/wystawcy.
  3. Targi dla odwiedzających są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.
  4. Bezpłatne szkolenia w trakcie ATP odbywają się w hali Expo-Łódź. Zapisy na szkolenia ATP 2024 rozpoczną się 3 tygodnie przed targami. Lista szkoleń i zapisy dostępne są na stronie: https://biurokarier.p.lodz.pl/akademickie-targi-pracy-2024/szkolenia
  5. Każde ze szkoleń odbywających się w ramach ATP 2024 zakończone zostanie certyfikatem uczestnictwa.
  6. W trakcie ATP po raz kolejny zostanie utworzona największa Strefa Doradcza. Miejsce, w którym każdy student i absolwent będzie miał możliwość skorzystania z porady specjalistów – doradców zawodowych.
  7. W tym roku organizatorzy targów przygotowali także dwa wykłady prowadzone przez gości specjalnych. Pierwszy Pana Rafała Masnego, który poprowadzi wykład pt.: Influencer, czyli side business XXI wieku. oraz drugi Pana Macieja Sawickiego, który poprowadzi wykład pt.: Rynek pracy w starciu ze sztuczną inteligencją: Nowe ścieżki kariery w epoce wszechmogącego algorytmu.
  8. Nowością na tegorocznych Akademickich Targach Pracy są specjalne Sceny, na których eksperci i przedstawiciele wystawców będą dzielić się z Wami wiedzą w formie krótkich, dynamicznych prelekcji.
Skip to content