Logo firm - Ericpol logo.jpg

 

„Ercicpol od „zawsze” jest wystawcą na Akademickich Targach Pracy. W roku 2011 zdecydowaliśmy się objąć tytuł Sponsora ATP. Od tego czasu nie wypuszczamy go z rąk. Z dużą radością przyjęliśmy wiadomość, że od trzech lat jest to największa tego typu impreza w Polsce. Jako stały uczestnik  ATP widzimy pozytywne zmiany: nowe miejsce odbywania się targów, wzrost frekwencji zwiedzających, coraz większa liczba wystawców.
Akademickie Targi Pracy stale się rozwijają. Organizacja targów jest świetnia. Są to najlepsze targi pracy w Polsce.”

 

Olga Błaszczyk
Senior HR Specialist
Ericpol Sp. z o.o. 

 

 


Logo firm - AMG an atos company.png

 

"Akademickie Targi Pracy to jedna z lepiej zorganizowanych imprez rekrutacyjnych w Polsce. Jako AMG.net od lat jesteśmy jednym ze sponsorów tej imprezy i co roku z przyjemnością współpracujemy z jej organizatorami. Wszystkie kwestie techniczne są zawsze przygotowane na czas, a dbałość o szczegóły jest dodatkowo godna wyróżnienia. Promocja Targów również jest na najwyższym poziomie, a zasięg dotarcia do studentów i absolwentów jest imponujący. To wszystko składa się na znakomite wyniki frekwencji, co przekłada się na bardzo szerokie możliwości współpracy pomiędzy firmami, a potencjalnymi pracownikami."

 

Miron Niewiadomski

PR Manager, AMG.net

 

 


 

Logo firm - ACC-Black.jpg

"Firma Accenture wielokrotnie uczestniczyła w Akademickich Targach Pracy.  Za każdym razem byliśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu organizatorów. Precyzyjne przygotowanie targów oraz przyjazna atmosfera całego wydarzenia, sprzyjała spotkaniom face to face ze studentami i absolwentami łódzkich uczelni. Gorąco polecamy udział w tych Targach!"

Pracownicy Accenture

 

 


 

Logo firm - logo_fabrity.jpg

"Akademickie Targi Pracy na Politechnice Łódzkiej to jedne z najlepiej zorganizowanych i najciekawszych targów w jakich my jako Fabrity oraz ja sama miałam okazję uczestniczyć. W czasie naszej kilkuletniej współpracy zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie organizacyjne oraz każdą potrzebną pomoc. Samo wydarzenie swoim prestiżem przyciąga grono zdolnych i ambitnych młodych ludzi, którzy szukają pracy u najlepszych. ATP są zatem jedyną w swoim rodzaju platformą komunikacji pomiędzy studentami i pracodawcami, a każda dotychczasowa edycja zawsze przynosiła znakomite rezultaty."

 

Joanna Moszczyńska
Specjalista ds. HR, Fabrity K2 Sp. z o.o.

 

 


 

 

 

Logo firm - INSTYTUT MEDYCYNY PRACY.jpg

 

„W imieniu Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera składa Organizatorom Akademickich Targów Pracy serdeczne podziękowania za profesjonalizm i rzetelność w przygotowaniu Akademickich Targów Pracy (ATP). W naszej opinii ATP rozwijają się i wzmacniają swoją pozycję wśród tego typu form pośrednictwa pracy, dlatego po raz czwarty mamy przyjemność być wystawcą tej imprezy. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym uznaniem wśród firm, instytucji i osób odwiedzających – studentów i absolwentów całej Łodzi akademickiej. Dużym atutem targów jest termin imprezy oraz bardzo dobre warunki lokalowe. W trakcie współpracy Organizatorzy ATP wykazali się kompetencją i zaangażowaniem  w przygotowanie całej imprezy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje  wypromowanie targów pracy w środkach masowego przekazu i środowisku akademickim, kompleksowe wsparcie oferowane wystawcom, a  także szeroka oferta targów, w ramach których możliwe jest prowadzenie szkoleń dla uczestników, przedstawianie oferty wystawcy na stoisku oraz obecność w katalogu wystawienniczym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzajemnej współpracy i rekomendujemy Organizatorów Akademickich Targów Pracy jako sprawdzonego i wiarygodnego partnera. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach również będziemy brać udział w Akademickich Targach Pracy oraz innych eventach przygotowywanych przez Organizatorów ATP.”

 

Prof. dr hab. med. Konrad Rydzyński

Dyrektor Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 

 


 

 

Logo firm - TT.jpg

"Akademickie Targi Pracy to jedne z najlepiej zorganizowanych targów pracy w Polsce. Transition Technologies S.A. bierze udział od samego początku ich powstania, zawsze w roli sponsora.  Zaangażowanie, wsparcie i szybkie podejmowanie trafnych decyzji przez organizatorów wpływa na profesjonalne przygotowanie wydarzenia. Promocja ATP  skierowana jest do szerokiego grona studentów i absolwentów, dzięki czemu targi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Targom towarzyszą również bardzo ciekawe warsztaty i szkolenia.

Z przyjemnością bierzemy udział w Akademickich Targach Pracy."

Zespół Transition Technologies S.A.