Szanowni Wystawcy,

 

poniżej kilka informacji organizacyjnych dla wystawców Akademickich Targów Pracy 2019 w Łodzi  (10 kwietnia 2019):

 

1. Od godziny 7.30 rano rozpoczyna się rejestracja wystawców. Od tej godziny mogą Państwo przyjeżdżać do hali, gdzie będą już organizatorzy, którzy udzielą Państwu wszelkiej pomocy np. przy wypakowaniu samochodu, czy też aranżacji stoiska targowego.

W przypadku, gdy przyjeżdżają Państwo na ATP 2019 samochodem prosimy wjechać na parking oznaczony czerwonym punktem z numerem 1  (ATP_2019_plan EXPO).  Przy wjeździe na parking przedstawiciel organizatora wyda Państwu kartę parkingową. Ilość kart parkingowych zależna jest od wybranego pakietu uczestnictwa bądź indywidualnych, wcześniejszych ustaleń z Organizatorem.

 

Następnie prosimy o udanie się do rejestracji (czerwony punkt nr 2) celem pobrania pakietu wystawcy. Dopiero po otrzymaniu pakietu zawierającego IDENTYFIKATORY będzie możliwe wejście na halę od strony parkingu (również przy wyładunku).

 

W godzinach 7.30-10.00 po hali targowej będzie można się poruszać jedynie posiadając Identyfikator! Aby uniknąć zamieszania prosimy Państwa o dokonanie wcześniejszych, wewnętrznych ustaleń w sprawie, który z przedstawicieli firmy odbierze pakiet wystawcy, tak aby uniknąć nieprozumień związanych z nieposiadaniem  identyfikatora.

 

2. Akademickie Targi Pracy 2019 odbywają się w hali Expo Łódź Sp. z o.o. przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Targi dla odwiedzających będą otwarte w godzinach 10:00 - 16:00.

 

 3. Rozkład stoisk targowych dostępny jest tutaj


4. W trakcie ATP 2019 przewidziany jest dla reprezentantów firmy lunch wydawany w restauracji Congresowa w hali Expo Łódź.  Talony na lunch będą przygotowane w torbach, które otrzymają Państwo przy rejestracji. Jeśli przedstawicieli firmy będzie więcej niż wcześniej zgłoszona liczba, talony będzie można dokupić w biurze organizacyjnym targów na hali – opcja dostępna do wyczerpania puli posiłków. Lunch wydawany będzie od godziny 12:30 do 14:30.

 

Od godziny 8:00 do końca targów dla wystawców dostępny będzie także barek kawowy – również w restauracji Congresowa.

 

5. Na stoisku będzie również dostępna informacja z danymi kontaktowymi do opiekunów Państwa sektora stoisk.

 

6. Szatnia dla wystawców znajduje się na poziomie -1, natomiast punkt medyczny przy Biurze Organizacyjnym wyraźnie oznaczony.

 

7. O godzinie 15:30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na „Najciekawsze Stoisko Wystawiennicze Akademickich Targów Pracy 2019”.

 

8. Organizatorzy ATP 2019 zapewnili Państwu zniżkę na nocleg w hotelach sieci Boutique Hotels’s.

 

9. Jeśli zgłosili Państwo wcześniej chęć przeprowadzenie szkolenia w trakcie ATP 2019 to odbędzie się ono, zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem, w budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego (zwanego też IFE) przy ulicy Żwirki 36.

 

10. Organizatorzy ATP 2019 zapewniają możliwość bezpłatnego korzystania przez trenerów ATP 2018 z parkingu w kampusie A Politechniki Łódzkiej. Każdy samochód związany z targami, dla ułatwienia identyfikacji, za przednią szybą samochodową powinien mieć umieszczoną wydrukowaną wjazdówkę ATP 2019, którą wcześniej otrzymali Państwo mailem.

Wjazd na kampus będzie możliwy od ulicy Żwirki. Wyjazd od ul. Radwańskiej.

 

Poniżej niezbędne mapki:

1. mapka dojazdu Expo

2. plan hali targowej

3. program targów