Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Akademickich Targach Pracy 2019.

Kolejna edycja targów odbędzie się 10 kwietnia 2019.

 


 

Przy okazji targów będziecie mieli Państwo możliwość zaprezentowania swojej oferty rekrutacyjnej aktywnym młodym ludziom. Jest to doskonała okazja na poznanie oczekiwań i postaw studentów oraz absolwentów z regionu łódzkiego.Dodatkowo ATP to możliwość nawiązania współpracy z największymi uczelniami w regionie: techniczną - Politechniką Łódzką oraz medyczną - Uniwersytetem Medycznym w Łodzi.

 

Ponadto jest to dobry sposób na promocję Państwa produktów i usług wśród odwiedzających oraz wystawiających się na ATP. Wystawiając się na ATP firma zyskuje uznanie w środowisku akademickim.  Targi z roku na rok mają ciekawszą i bardziej zróżnicowaną ofertę. Rośnie również ich prestiż w regionie łódzkim z racji systematycznie zwiększającej się liczby odwiedzających.

 

Tegoroczną edycję Akademickich Targów Pracy odwiedził około 18 000 zainteresowanych. Była to największa tego typu impreza w Polsce.

 

Akademickie Targi Pracy to jedno z najważniejszych przedsięwzięć na ogólnopolskim rynku pracy, na którym nie może zabraknąć Państwa Firmy.

 

Już dziś chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania:

atp@biurokarier.p.lodz.pl

tel. 42 631 20 98, fax. 42 631 27 39