Czwartek,
01.06.2017
Krótka filmowa relacja z ATP 2017

Tak było w tej edycji. Zapraszamy za rok!

Czwartek,
Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze stoisko wystawiennicze ATP 2017

Miło nam poinformować, iż "Konkurs na najciekawsze stoisko wystawiennicze ATP 2017" wygrała firma TME.

Serdecznie gratulujemy!

Poniedziałek,
08.05.2017
Katalog ATP 2017!

Kolejna edycja Akademickich Targów Pracy już za nami.

Jeśli nie mogłeś być na targach, bądź nie wystarczyło dla ciebie katalogów, udostępniamy dla ciebie wersję elektroniczną - KATALOG

Wtorek,
25.04.2017
Nie zdążyłeś zapisać się na szkolenie? Nic straconego!

24 kwietnia minął termin zapisywania się na szkolenia podczas trwania ATP 2017, ale jeśli nie zdążyłeś to nic straconego :) Zapraszamy do zapoznania się z listą szkoleń i dostępnych na nich miejscach.Jeśli na szkoleniu, w którym chcielibyście uczestniczyć są wolne miejsca o serdecznie zapraszamy - wystarczy przyjść i zapisać się przed samym rozpoczęciem szkolenia!

Lista szkoleń

Środa,
Zaproszenie na szkolenie Marcina Prokopa

Serdecznie zapraszamy na wykład „Co to jest MARKA OSOBISTA i jak ją budować?” , które poprowadzi podczas tegorocznych Akademickich Targów Pracy -  Pan Marcin Prokop.

Więcej szczegółów -> TUTAJ

Zapisy na wykład są obowiązkowe!